מה ההבדל בין עיסוי מפנק לעיסוי מרגיע

מה ההבדל בין עיסוי מפנק לעיסוי מרגיע

ישנם כמה הבדלים עיקריים בין עיסויים מפנקים ומרגיעים. עיסוי מפנק הוא יותר מפנק ויוקרתי מאשר מרגיע. ובדרך כלל זה עולה יותר כי הטיפול לוקח יותר זמן.

עובדים נותנים לעצמם יותר חופשות יוקרה בגלל שכרם המוגדל. בדרך כלל אנשים פונים לפינוק כמו לעשות ציפורניים, לקנות בגדים יקרים או לתספורת מפוארת כשיש להם זמן פנוי.

לעומת זאת, הם בוחרים בעיסויים מרגיעים שעולים פחות מכיוון שהם מחפשים פשוט שעה או חמש דקות של השבתה בחיים לפני החזרה לעבודה.

עיסוי מפנק

ככלל, עיסוי מפנק הוא רק מתיחה אחת ארוכה של משיכות ממושכות, עמוקות ואיטיות. המיקוד של סוג זה של עיסוי הוא להגיע לכמה שיותר משיכות ולהשתמש בכמות מספקת של שמן. המעסה בדרך כלל יבלה יותר זמן בקבוצות השרירים הגדולות יותר כמו גב, ישבן ורגליים לפני לעסות את האזורים הקטנים כמו הפנים. הטכניקות כוללות באופן מסורתי אלמנטים כמו הקשות עדינות בכף הרגל, לחץ באגודל על נקודות עמוד השדרה, משיכת אצבעות הרגליים והרחק בו-זמנית סיבי צולב עמוקים עם אגודלים או אצבעות.

עיסוי מרגיע

בדרך כלל אתה יכול לדעת אם מישהו מקבל עיסוי מרגיע לפי קולות השחרור העמוקים שלו במהלך הטיפול. סוג זה של עיסוי לא תמיד כרוך בכל סוג של לחץ אם כי הוא עשוי לכלול רק תנועות עדינות מעל שרירים או טכניקות שחרור מיופשיאלי כגון לחיצה https://elitediscrete.com/region/Discreet-apartments-in-Givatayim.php

עיסויי גוף מתאימים בדרך כלל ל-2 קטגוריות רחבות - הם עשויים להיות: https://elitediscrete.com/region/Discreet-apartments-in-Jerusalem.php

-עיסוי מפנק במחיר גבוה יותר עם טווח ארוך יותר או רחב יותר של שיטות לחיצות ולחיצות, שנועד לספק כאבים או כאבים ספציפיים בגוף. אלה יכולים להיות עיסויים לגוף מלא או חלקי שמתרכזים באזורים ספציפיים כמו כתפיים, גב, רגליים או צוואר.

-עיסוי מרגיע שנמשך שעה ובדרך כלל זול יותר אך פחות אינטנסיבי עם שיטות לחץ רכות יותר ויש בו שימוש בשמן תפל.

נושא הסעיף: הבנת האופן שבו AI מתפקד

מילות מפתח במדור: פונקציות בינה מלאכותית, למידה מניסיון

הקדמה: ישנם שלושה סוגי למידה בבינה מלאכותית - למידה מפוקחת (בעיקר פשוטה), למידה ללא פיקוח (דוגמה היא שימוש בנתונים לגבי המיומנויות ששחקנים אנושיים באמת צריכים כדי לנצח), ערכות חיזוק/חיזוק (מערכות [אימון]) (בינה מלאכותית לומדת) מניסיון קודם).